PDA

View Full Version : Problem z grą, bardzo się tnie. Pomocy



djmarine
6th April 2010, 03:27 PM
Zacznę od specyfikacji komputera:
Amilo PI 2540 (Laptop)

Procesor:
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2330 @ 1.60GHz
MaxClockSpeed 1596
L2CacheSize 1024

Pamięć:
2048 MB
553 mhx

Grafika:
ATI MOBILITY RADEON HD 2400
256 MB

System:
Windows XP


Gra na średnich detalach i rozdzielczości 1024 na 768 nie powinna się przycinać nawet przy większej zadymie.

Problem wyglada tak:

Jakiś tydzień temu robiłem formata, zainstalowałem te same sterowniki (do chipsetu, karty graficznej itp) co były wcześniej, wszystko jest to samo, nie brakuje miejsca na dysku, ani nie ma żadnych innych problemów. Po formacie gra działa gorzej niż na kompie 500mhz 128mb ram i karcie 64mb gforce mx. Wszystko było ok, nawet na tym najnowszym patchu. Nie mam pojęcia co z tym zrobić dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Dodatkowo: laptop był jakis miesiąc temu czyszczony, nie przegrzewa się, jest cały czas podłączony do zasilania, nie ma ustawionego oszczędzania energii.

KaCzA
6th April 2010, 05:45 PM
Zainstaluj najnowsze sterowniki dla karty graficznej, i napisz czy problem nadal występuje.

djmarine
6th April 2010, 08:40 PM
nie ma najnowszych sterow do tej karty, jak zapewne zauwazyles to jest karta "laptopowa" i nie wypuszcza sie do tego sterownikow, te sa z 2007, wczesniej na tych smigalo, jesli chodzi o direct x to mam zainstalowanego z AVP2

KaCzA
6th April 2010, 11:51 PM
to ja nie wiem... musisz sie zglosic do ludwiczka on napewno pomoze ;)

djmarine
7th April 2010, 10:12 PM
pobawiłem się trochę i pozmieniałem detale, w rezultacie dałem na większe i śmiga jak trza. temat można zamknąć