PDA

View Full Version : Ban na Boty



Maggot
5th March 2010, 11:06 PM
Chtel bych se zeptat... v posledni dobre jsem chytl nejaky ten ban na boty,ghosty a nevim co to vsechno je, nevyznam se v tom.Ovsem problem ze se ted skoro nikdo nemuzu pripojit (tyka se predevsim Doty).

Nejsem aktivni hrac, pripojuju se na Dotu for Noobs vzdycky, nikdy jsem neleavnul ani neafkuju behem hry. Ovsem kdekdo ma tyhle boty a naka pica co neunese ze umrel tak me zabanovala a ted si vubec nemuzu zahrat.

Chcu se zeptat jak to vyresit, jestli pomuze novy herni ucet nebo jak...

laada
6th March 2010, 12:34 AM
a) trosku manner, neni treba hned nadavat
b) pokud te host nechce ve svoji hre, je to jeho volba
c) obchazeni takovych banu nedoporucuju, protoze to nic neresi, ban bys dostal znovu, navic pokud je ten host podle tebe "naka pica", tak proc bys s nim chtel hrat...

takze doporucuju domluvit se s konkretnim hostem na unbanu
PS:neni problem najit jinou hru kde budes moct hrat, pokud ano, pak nebude problem v tech hostech, ale v tobe, protoze by to znamenalo ze vetsina hostu s tebou nechce hrat a to asi bude mit nejaky duvod

Maggot
6th March 2010, 08:56 AM
Ok sorry za ty nadavky vecer me to nastvalo celkem.

Kdyby jsem se nemohl pripojit ke konkretni osobe jenom, dobre preziju to ze se k nemu nenapojim, je spousta dalsich her a lidi co hostuje.Ovsem on me zabanoval, a ted se nenapojim na nikoho kdo pouziva toho stejneho bota, jakozto vetsina serveru pouziva par botu jen.

Kolikrat jsem hral s temi lidmi urcite, normalne si zahraju a nevadi mi. Ovsem jde o tu situaci proc me bezduvodne proste zabanoval a tudiz si ted nemuzu zahrat :( Např. ted naposledy vecer kdy jsem dostal ten Ban: pripojim se Dotu pro nooby jelikoz to hrat neumim nijak extra ale bavi me to.All random mod takze jsem dostal Goblin Techies se myslim jmenujou ti goblini co maji sebevrazedny AoE utok. 3x jsem takto zabil hosta a 2x jednoho co s nim byl, pokazde jsem ovsem sam umrel.Bylo mozna tak 10 minut hry jenom, a host me kicknul a pak mi ten jeho BoT whispem napsal neco ve smyslu:Byl jsi zabanovan, byla to noob hra a ty jsi zkurveny pro.

Predtim se mi stalo neco obdobneho kdy jsem taky dostal ban za to ze jsem hosta zabil 2x pomoci ulti skillu. Pokud pouzivani skillu znamena byt pro, tak fakt nevim.

Mitsuki
6th March 2010, 09:42 AM
Je pravda ze obcas host zneuziva pravomoci kterou dostava pouzitim ghosta, avsak to neznamena ze nekteri hraci si to nevyprovokujou. Host urcuje pravidla. Bohuzel, vlastne bohudik tyhle pripady se jeste neresi. Jestli je pravdou to co rikas, pak bys mel tomu hostu pdekovat ze si uz s nim nezahrajes. A byt tebou, jestli dostavas bany v hrach pro zacinajici, zkus si pozvednout svoji uroven v hrach pro pokrocile.

:tclosed: