PDA

View Full Version : Konto - pomocy



bkt1916
5th March 2010, 01:12 AM
Witam forumowiczow. Pewnie nikt mnie nie pamieta spod starego nicka HQ BOJKOT, ale w sumie z poltora roku jak nie dwa nie gralem w dote:)
Skonczylem gdzies na wersji gdzie po Miranie wszedl taki zielony herosik z teleportem co latal :D cos ala smok a potem jeszcze Wizard i ze 4 nowszych, dla mnie bezplciowych :D chyba to byla jakas wersja 5.8 moze nawet 6.x :)

Ale mniejsza z tym. Postanowilem popykac od czasu do czasu w wolnych chwilach. Jednak dawno nie bylo mnie na zadnym forum i w sumie... nie wiem od czego zaczac :)

Po pierwsze chcialem sie dowiedziec jak wyglada poziom gry i kultura gry (kiedys prawie kazda dota konczyla sie wyjsciem 2-3 pajacy) na ORGU battlenet - moze ktos wie? I jak to wyglada teraz na XPam (czasem bylo podobnie az banlista nie dawala rady;>). Po drugie - moze ktos z Was wie jak przywrocic konto ktore kiedys zalozylem na ORGU - wystarczy ze pamietam e-mail? Po trzecie moze jakas szybka pomoc jak to teraz jest na xpam jesli chodzi o jakies aplikacje typu banlist - czy to dalej dziala?

I dalej - czy na orgu mozna grac z dotakeyz? Czy to jest wykrywane jako jakis czit?

Szukam tez goscia z XPAM, z tego co pamietam Polaka o xywce z tamtych czasow cos w rodzaju ToiletusPapirus :D - moze ktos zna, ma jakis namiar? Dobrze mi sie z nim gralo :)

Pozdrawiam Was serdecznie, wybaczcie ze zadaje pytania nooba :P

Ludwiczek
5th March 2010, 08:49 PM
na xpamie trochę się pozmieniało przez ten czas ;)

1) zmienił się system hostowania gier, teraz hostem nie jest gracz, tylko bot (specjalny program do hostowania przy redukcji laga), sterowany przez gracza, ktory ma mozliwosc hostingu, lub gracza ktoremu wlasciciel owego bota, dal admina

Po krótce znaczy to, że warunki grania sporo się poprawiły (od strony serwera, twoj ciulaty komp i net dalej jest problemem :))

wydaje mi się ze obecnie ok 90% jak nie 95% stawianych gier, to gry stawiane właśnie na różnych botach

2) skill - w pubach bywa po staremu :) mozna zagrac raz za czas cos dobrego (jak host stara sie robic selekcje), a mozna co chwile leaverow i noobow spoktac :)

dla chcacych wyzszego poziomu, zostają privy i 2 spolecznosci
SS oraz EDL, tam juz poziom jest odpowiednio większy - selekcja na bramce + okres testowy ;)) poszukaj w EN sekcji forum.

Jeżeli twierdzisz ze spotykasz same noobsy, to spróbuj właśnie EDL, lub jak dasz radę to SS, ale żeby grać w SS to musisz już nieźle ogarniać i dochodzi kultura i dyscyplina :P

co do kultury w pubach, to trzeba sie przyzwyaczaic ;p nawet porzadni gracze potrafia sobie niezle jaja robic
czasem trafisz na półmózgi, ktore będą cie irytowac doszczętnie lub zwyczajnie nadpobudliwych idiotow :)

3) mozna korzystac z programow czy sposobow remapujących klawisze (typu dotakeys, warkeys itp)

4) głowy nie dam, ale jakiegos papira czy papirusa ktory z porzdu nicka miał toilet kojarze, ale nie zebym znał, po prostu, moglismy grac kiedys w przeszlosci, a z racji nicka został mi gdzies tam w pamieci :)
.