PDA

View Full Version : pomocy



_SmoQ_
2nd March 2010, 08:05 PM
Mam nasepujący problem.
Ni z tego ni z owego nie mogę połączyć się z serverem ebn
28.02 w nocy jeszcze spokojnie wycinałem w DOTE, a w poniedziałek padło. Po włączeniu euroloadera włącza się jak zwykle w3, ale jak chce się połączyć wyrzuca mi błąd.:oops: Scren zamieszczam w załączniku.
W3 i euroloader odinstalowałem, przy pomocy CCleanera usunąłem z rejestru wpisy skojarzone z W3. Zainstalowałem ponownie W3ROC następnie W3FT, nie crackując żadnego z nich. Nasepnie patch do 1.24c, kolejny 1.24c -> 1.24d, oba oczywiście w zgodnej z W3 wersji językowej. wszystko zakończone sukcesem. Zainstalowałem w3_battle124bfix2 i nadal nie mogę się połączyć. Czynność powtórzyłem... zbyt wiele razy:hair:, szukałem na forum i nie mogę nic zdziałać.:bhead:
Jakieś sugestie?
Z góry dzięki za pomoc.

Ludwiczek
2nd March 2010, 10:25 PM
wejdź do folderu gdzie masz zainstalowany war3, znajdź taki plik:
eurobattle.reg
i scal go/ dodaj do rejestru

Napisz czy pomogło

_SmoQ_
2nd March 2010, 10:38 PM
Też tego próbowałem i nie pomogło. Ale co dziwniejsze to co którąś próbę udaje się bez problemu zalogować. Ale większość prób kończy się tym samym komunikatem. Grzebalem już w kerio, kolejne reinstalki i cały czas to samo... raz na kilka prób się udaje;. Niby można pograć, ale to baaardzo uciążliwe. Najdziwniejsze, że pojawiło sięto z dnia na dzień mimo iż nie zmieniałem nic w konfiguracjach, nic nie instalowałem, ani nie usówałem.

Ludwiczek
2nd March 2010, 10:59 PM
a przy wyłączonym firewallu (kerio) czy innych zabezpieczeniach mogacych mieć wpływ na ruch po sieci, problem też występuje?

czasem serwer tak ma, że nie chce sie polączyc i dopiero za ktoryms razem, i fkatycznie to wkurza, ale to raz na jakis czas,

ty masz ten problem cały czas od 28.02, o stałym nasileniu?

jak łączysz się z netem? jaka sieć? kto nią zarządza?

FrodoPL
2nd March 2010, 11:53 PM
Jeśli masz tak śmiesznie że raz działa raz nie, to przynajmniej wiesz że to nie IP ban - jak ja :tiphat:

Z relacji z GG itp. wiadomo mi że czasem takie 'coś' się zdarza - klikasz, klikasz i dopiero za kilkunastym tam razem załącza.

_SmoQ_
3rd March 2010, 05:10 PM
na razie chyba rozwiązalem problem. Jakby się coś zmieniło to dam tu znać. Chyba coś w kerio się po$^ło . Bo odinstalowałem Kerio, zainstalowałem ponownie i WSZYSTIRE reguły porobiłem od nowa. Mozliwe, że Kerio przy jakiejś tram aktualizacji się spieprzył i samo grzebanie w ustawieniach nic nie dawało. Na razie wszystkoniby znowu działa:yupi: Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

_SmoQ_
3rd March 2010, 05:16 PM
Aha odpowiadając na pytania:
-necik mam z neti, połączenie przez śmieszny modemik SAGEM który mi dali,
- problem miałem cały czas od 28.02, aż do dziś :jupi:
- jak wyłąączałem Kerio przed jego reinstalką to też był ten problem, ale to gówno potrafi się dość wgryźć w sys, oczywiście kiedy nie trzeba.

P.S. Może ktoś polecić jakiegoś innego Firewalka, który nie generował takich problemów i przy okazji tak jak KERIO nie był zbyt prockożerny? :rolf:

Lebigmak
4th March 2010, 09:40 PM
Ja mam ten sam problem. Niby wczoraj się udało połączyć, ale dzisiaj znowu to samo. Wyskakuje okno jak u smoqa. Zezwolenie w firewall (lub wyłączenie) nic nie daje. Dodanie rega tez nie pomogło. IP nie zbanowane. Obstawiam, że to serwer albo.... no właśnie co??? Pomocy!

bobson
5th March 2010, 12:06 AM
ja uzywam ashampoo firewall i mam identyczny problem zobaczymy po przeinstalowaniu firewall'a co sie bedzie dzialo. nie wiem czy to ma znaczenie ale tez mam net z netii tylko ze lacze sie przez router

_SmoQ_
5th March 2010, 12:13 AM
spróbuj tak jak ja odinstalować firewalka, wyczyścić rejestr z jego wpisów i zainstalować ponownie. Tylko nie dawaj opcji, zeby sam poprzypisywał reguły, a niestety sam każdą zrób. U mnie zadaiałoało. Do dziś nie mam problemów. Pozdrawaim.

bobson
5th March 2010, 12:19 AM
a które pliki dodałeś jako reguły?

Lebigmak
5th March 2010, 12:36 AM
Nie wiem czy to dobre rozwiazanie. Nie instalowalem żadnych firewalli od chyba roku. I od roku (i wiecej) nic sie nie sypalo. Mam nortona i spyware terminatora. Oh jak mie się nie chcę robić reinstall, żebyście tylko wiedzieli.....

P.S. Uninstall firewalla i reset modemu nic nie dały. PLZ HELP FFS!!!

bobson
5th March 2010, 02:16 PM
_SmoQ_ mozesz mi opisac jak wyczyscic rejestr z wpisow firewalla? bo nie znam sie za bardzo na grzebaniu w rejestrze

Lukass
5th March 2010, 08:40 PM
bobson kolego nie możesz sie zalogować bo twoje ip jest zbanowane, dlaczego nie wiem ale jest :)

Lukass
5th March 2010, 08:43 PM
443: 87.205.*.* (2 days 17 hours 1 minute 22 seconds)

Czyli dwa dni i 17 h jeszcze będzie zbanowane :D

_SmoQ_
5th March 2010, 10:41 PM
bobson spróbuj CCleaner -> bez problemu się ogarniesz.

_SmoQ_
5th March 2010, 10:47 PM
a które pliki dodałeś jako reguły?
Plik które odblokowałem całkowicie w Kerio:
1. Warcraft III\eb.exe
2. Warcraft III\war3.exe
3. Warcraft III\ghostcb\ghost.exe
Nie pytaj który syfił bo nie mam pojęcia. Dopuścilem wszystkie 3 od razu i zadziałoało. Nie będę nic ruszał, żeby znowu coś sięnie sypneło. GL

bobson
5th March 2010, 11:01 PM
to wiele tlumaczy :/ w kazdym badz razie dzieki teraz wiem co i jak a tak przy okazji jako ze mam zmienne ip to mozliwe ze ktos zostal zbanowany i mi przydzielilo to ip czy to ja zostalem zbanowany?

dzieki _SmoQ_ ale jak widac inna przyczyna jest :[

udalo sie polaczylem sie \o/