PDA

View Full Version : Problem ? ;d



KaCzA
27th February 2010, 05:10 PM
Napisal do mnie koles na gg z problemem:


2160578 15:57:20
UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:
Czesc.
Mam pytanie, czy z serwerem jest coś nie tak? Pytam się tylko dlatego bo już nie wiem co innego mi pozostaje, otóż w W3 nie mogę się połączyć z serwerem dlatego że wyskakuje mi napis że muszę aktywować konto, tyle że ja je juz dawno aktywowałem i normalnie grałem, a dzisiaj nie mogę. Próbowałem się zalogować na forum na [xxxxx], ale wyskakuje napis że coś źle wpisałem, jak biorę przypomnienie hasła i podaje na 100% prawidłowy mail (bo mam na nim jeszcze maila z aktywacją) to pokazuje że niema takiego maila w bazie, ale jak próbuje założyć nowe konto na tego maila to pokazuje wtedy że mail jest już taki w bazie no i nie wiem co robić już bo i nic na forum w żadnym temacie nie mogę napisać skoro nie mogę się zalogować, możesz jakoś pomóc? Z góry dzięki.
Pozdrawiam.



Jakby ktos umial mu pomoc to niech napisze do niego na gg.

Jego numer: 2160578

kranz
27th February 2010, 05:17 PM
z tego co wiem niektore maile typu wp.pl blokuja wiadomosci z linkami aktywacyjnymi. sam tak miałem-trzeba zmienic maila w ustawieniach zeby potwierdzic z innego. albo załozyc nowe konto. albo cos innego....:D