PDA

View Full Version : Zbytečný BAN na Ačko



phoenix_cz
17th February 2010, 08:02 PM
1) Můj nick Phoenix_cz

2) Mám BAN na Ačku a naprosto nechápu důvod banu, který mi nebyl odůvodněn. Zhruba včera odpoledne (16.2.) jsem hrál dotu. Byl jsem v týmu s MOONEM. Jelikož jsem neplnil všechny jeho "pokyny", jak mám hrát, kde mám hrát a co mám stavět,tak mi napsal (hned potom,co ho někdo killnul) něco o tom,že mám "doživotní BAN na Ačko".

Na mou obhajobu: ve hře jsem se snažil hrát jak nejlépe šlo, měl jsem asi druhé nejlepší score a assisty jsem měl taky jedny z nejvyšších. Neleavnul jsem, nevyvolával jsem hádky v týmu a snažil jsem se hrát.
Dotu hraju přes Ačko zrhuba 3 roky, chodím tady relaxovat a ne leavovat, dělat problémy atd. Proto opravdu nechápu důvod tohoto banu a rovnou na Ačko. Pokud se mnou měl problém, měl mi dat ban u sebe,ale opravdu nesouhlasím s banem rovnou na kanál a zvlášt po tom, kdy jsem NEPORUŠIL pravidla.


3)Prosím tedy o UNBAN a případné vysvětlení, jaké pravidla kanálu jsem porušil. Věřím, že mou situaci pochopíte. Zatím jsem byl s Váma jako adminama maximálně spokojený, tak doufám,že tohle "nedorozumění" nebo jak to nazvat kladně vyřešíme.

Děkuji

Phoenix_Cz - David

Felixar
17th February 2010, 08:09 PM
No zeptám se moona a dám ti vědět - hned jak bude online.

mankind
17th February 2010, 08:28 PM
MOON je len jeden :D Felixar daj mu unban hneď omg ... očividne nespravil nič zlé ... a keď neleavuje tak prečo by tam nemohol hrať... ? aj kebyže nehrá najlepšie ale aspoň neleavuje a to je základ...

0wnage
17th February 2010, 10:46 PM
Podľa mňa by sa mal moon vyjadriť tu na fóre

@(Už som ho tu nevidel ani nepamätám)

Felixar
17th February 2010, 10:51 PM
Ownage to bude tím že moon tu nemá účet, ale já mu napíšu na serveru

MiZiGe
18th February 2010, 02:51 PM
ban už vypršel, byl na 3 dny jenom (leave a manner ve hre)

[-_-]Moon
18th February 2010, 04:52 PM
Tak sem se podival na replay a zjistil nasledujici veci:

1) hned prvni teamova akce podelana, kdyz za celou dobu nehodil jedine kouzlo, i kdyz ho mohl seslat 2x a jen cekal na vyzer.

2)nasledovalo 5 minut afk u fontany

3)za celou hru si nekoupil dyku a vetsinu hry profarmil (btw hral magnuse)

4)kdykoliv mel prilezitost, tak vyziral vlnou

5)pravdepodobne nevi, co to je port

6)host to ve 34. minute uz nevydrzel a kicknul ho...

Dalo by se toho napsat vic, ale to je jedno...ban na acko si mozna nezaslouzi ale vazne lituji lidi, co s nim budou muset hrat.
Podle me je to norlmalni stealerska lama se kterou uz nechci v zivote hrat.
BTW: veta ze ma dozivotni ban na acko fakt nezaznela.

phoenix_cz
18th February 2010, 04:53 PM
To si dělá ten Moon srandu ne?
Já tu hru nequitnul a jediný kdo v te hře rozhádával team tak byl právě on...
Myslím si,že by se mělo něco dělat s takovýma lidma, kteří zneužívají výhod adminů...

Každopádně díky za čas všech adminů, kteří se tomu věnovali...

Mitsuki
18th February 2010, 05:06 PM
:tclosed: