PDA

View Full Version : Ghost problem



Larken
9th February 2010, 10:59 AM
cau, mam problem s ghostem. Zalozim hru /r jmeno !load, /r jmeno !pub ......
hra se mi loadne, kdyz najdu a poklikam na jmeno hry kterou jsem zalozil, tak me to vykopne nazacatek tam, jak je chanel atd nevite nekdo kde jsem udelal chybu? :oops:

Mitsuki
9th February 2010, 11:29 AM
Bylo by dobre, kdybys ukazal log z ghostu.

Larken
9th February 2010, 11:34 AM
131857 to je cistej log bez toho abych se pripojil, vrsek chybi mam ho taky nahrat? nevesel se mi na obrazovku...

MiZiGe
9th February 2010, 11:41 AM
třeba tam jak píše že "your admin port and host port are the same, you will not be able to host any games"?

taky mám pocit, že nemáš dobře nastavený bot_war3path

Larken
9th February 2010, 11:45 AM
vse jsem delal podle navodu co jsem zde nasel instalace bot_war3path tam nikde nebyla pokud si dobre vzpominam

laada
9th February 2010, 12:34 PM
cestu k w3 mas spatne, nebo k mapam/configum, proste ti tam chybi lomitko, takze to, jeslti si to delal podle navodu nebo ne je irelevantni
kdyby sis precetl co ti to pise, treba takove unable to neco atd, myslim ze by sis vsiml ze ta cesta je spatne
s tim portem je to to same
priste si to zkus precist, pak zkus hledat na forech, teprve pak se ptej, protoze tu pak si za vola :)
jinak nechapu co myslis pojmem instalace bot_war3path, kdyz staci v cfg/gui vyplnit jeden radek

Mitsuki
9th February 2010, 12:53 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=94075

http://eurobattle.net/showthread.php?t=100670

precti to znovu

Larken
9th February 2010, 01:24 PM
zkousel jsem to predelat cely znovu, ale porad mam stejny problem. Nebyloby jednoduzsi kdyz mi poslete svuj ghost.cfg? akorad si prepisu jmeno a heslo popripade cestu k w3

porty mam otevreny i ve firewallu

Mitsuki
9th February 2010, 01:45 PM
Ne, postni svuj config po te co schovas hesla

Larken
9th February 2010, 04:51 PM
131858 mozna jsem tam jeste stihl udelat vic chyb nez predtim :-D

Intruder.CZ
10th February 2010, 07:48 AM
řádek 52
bot_mappath = C:\Program Files\Warcraft III\maps\download\

ghost nemůže správně načíst potřebná data z mapy(nenajde ji)>kickne tě. Oprav to lomítko a mělo by to být ok

Larken
10th February 2010, 12:35 PM
parada uz mi to jde diky vsem moc :-)

Larken
10th February 2010, 12:41 PM
jeste me tak napadlo kde sezenu configi map? vetsina map ktery jsem si chtel zahrat tam nemam

laada
10th February 2010, 02:58 PM
cfg k mapam byly nekde tady na foru mozna, dalsi byly na http://www.codelain.com/forum/, pripadne si muzes v ghost one par kliknutima udelat svuj, u ghost++ bylo nekde v readme napsane ktere radky v cfg zakomentovat, zmenit cestu na tu jinou mapu, v logu ti napise hodnoty, ty hodis do toho cfg a mas (teda aspon to tak kdysi fungovalo), v jinem pripade muzes pouzit google/pozadat nekoho o vytvoreni cfg (a pak si akorat zkontrolovat cesty v cfg mapy)

Larken
10th February 2010, 06:23 PM
heldal jsem na googlu nejaky CFGcka, ale nenasel jsem nic zajimaviho, stahl jsem si ghostone a tam jsem nenasel nic co by mi z neceho vysosalo CFG
Tady nekoho nemuzu pozadat o nemsi tutorialek na tvorbu CFG?

Intruder.CZ
10th February 2010, 10:47 PM
pokud máš GHostOne máš to nejednoduší,
záložka "maps", uprostřed máš strom složek >> najed si do složky s mapama
"Warcraft III\Maps\Download" v pravo mas všechny mapy který mas ve War3.
Najdi si tu svou a nahoře bys mel mít tlačítko "create map config" tím ti ghost vytvoří .cfg pro danou mapu. Objeví se v seznamu nalevo (bude se menovat jako mapa), přejmenovat si to snad umíš.

GHost ++ nepoužívám takže tady ti neporadím.

příkazem rmap (ghost++) nebo maps (ghostone) mužes naloadovat přímo mapu bez nutnosti existujícího .cfg

Existuje take velice jednoduchy způsom jak vytvořit .cfg pro 99.9% map behem 20s. Potrěbuješ čistý .txt soubor a znát jméno mapy. Pak už jenom napiš

map_path = maps\downloads\JmenoMapy
map_localpath = JmenoMapy

JmenoMapy musí být v obou případech i s příponou, např. (8)LegionTDWar142p.w3x
ulož do "\mapcfgs" pod názvem který cheš (tímto názvem ji budes volat) a přepis příponu na .cfg
a voala je hotovo

Mitsuki
10th February 2010, 11:50 PM
Nebo staci precist tutorialy

Larken
11th February 2010, 12:18 AM
udelal jsem vsechny zpusoby co jsi tu psal, ale pokazdy mi to napsalo ze cfg soubor je chybnej i kdyz jsem ten config udelal pres ghostone, tak mi to neslo zalozit